Polskie Towarzystwo Nefrologi Dziecięcej

Upowszechniamy wiedzy o chorobach nerek u dzieci i młodzieży i sposobach leczenia, podnosimy kwalifikacje i poziom naukowy lekarzy, dbamy o przestrzeganie zasad deontologii lekarskiej, reprezentujemy nefrologię dziecięcą i pokrewne dziedziny, popularyzujemy ich osiągnięcia na forum krajowym i zagranicznym, organizujemy współpracę pomiędzy ośrodkami krajowymi i zagranicznymi, chronimy prawa nefrologów dziecięcych oraz zrzeszonych pracowników dyscyplin pokrewnych.

Zobacz nasz statut
« Powrót

Workshop “Pediatric Endourology for Stone Management: What is new in 2023?”

17 lipca 2023 00:28

W imieniu organizatorów  Workshop “Pediatric Endourology for Stone Management: What is new in 2023?” organizowanego przez Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym i CMKP w dniach 12-13.10.2023  serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Spotkaniu. 

 

Zaproszenie są goście z całego świata i wybitni specjaliści z Polski zajmujący się leczeniem małoinwazyjnym różnych schorzeń u dzieci.  Będziemy pokazywać 'na żywo' zabiegi nie tylko kamicy ale i endoskopowego leczenia megaureterów czy pęcherza neurogennego. W sesjii semi-live prezentowane będą filmy z cystoskopii pokazujące obraz cystitis cystica i metaplazję pęcherza u dzieci.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: Workshop “Pediatric Endourology for Stone Management: What is new in 2023?”

 

Z wyrazami szacunku

dr hab. n. med. Beata Jurkiewicz, prof. CMKP

Kierownik Kliniki Chirurgii i Urologii Dziecięcej CMKP

workshop-pediatric-endourology-for-stone-management-what-is-new-in-2023.pdf